VENDA MAREK & HIS BLUESTAR

Václav Marek & his Blue Star
nabízejí možnosti spolupráce podle Vašich představ, potřeb a možností.

Jsme schopni zajistit koncertní a klubová vystoupení a plesy, dále nabízíme své služby pro firemní akce, jako doprovod k divadelním představením apod.

Počet členů kapely je flexibilní a pohybuje se od 8 do 14 členů, dle dohody.

Těšíme se na spolupráci i s Vámi !
 
 

  

Ansámbl, který Václav Marek založil v září 1999, interpretuje taneční a swingovou hudbu 30. a 40. let
20. století. Za dobu svého působení má za sebou řadu vystoupení a spolupráce s Klicperovým divadlem v Hradci Králové, Východočeským divadlem v Pardubicích,
palácem Žofín a divadlem Semafor v Praze, Týnišťským
swingovým festivalem a dalšími, jakož i zahraniční hostování v Norimberku, Lipsku, Drážďanech a Bruselu.
Hostitelé mu byli také např. Pražský hrad, Česká televize, Tv Prima a Český rozhlas. S Blue Star spolupracoval či spolupracuje Zdeněk Svěrák, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Josef Zíma, Miloň Čepelka, Daniela Šinkorová, Aleš Cibulka, Michal Stejskal.

 

 DR.SWING    

   

Přeneste se s námi o několik desítek let zpět. do doby malých kavárniček i velkých tanečních sálů, protkaných atmosférou vzrušujících rytmů 30. a 40. let - zlaté éry swingu. Přijmete-li pozvání, pokusíme se vám přiblížit atmosféru tehdejších jazzových orchestrů a jejich evergreenů, které ani s odstupem času neztratily nic ze svého lesku.

Orchestr vznikl v roce 1998. Jeho repertoár je tvořen především skladbami českých autorů, zahrnuje však i americký jazz. Na programu jsou skladby nejen poslechové, ale i taneční. Díky tomu má tento orchestr široké pole působnosti - od samostatných koncertů, přes plesy, různé společenské akce až po taneční zábavy. Toto všechno v podání mladých profesionálních hudebníků, kteří dávají této muzice novou energii a svá srdce.

O tom všem vás přesvědčí

Dr.Swing

 

  

 30TH COFFEE

Profesionální hudební produkce pro společenské události:

KLUBY A KAVÁRNY

POSLECHOVÉ VEČERY

SVATBY A RODINNÉ OSLAVY

RAUTY A BANKETY

GALAVEČERY A ZÁBAVNÉ PROGRAMY

KONFERENCE A FIREMNÍ PREZENTACE

 

 

Zpěvák Ivo Fišer obohatí Vaše společenské akce profesionální hlasovou imitací ELVYSE PRESLEYHO a FRANKA SINATRY za doprovodu originálních hudebních podkladů.

SESTAVY:

*PIANO A ZPĚV * PIANO,KONTRABAS A ZPĚV *PIANO,KONTRABAS,BICÍ A ZPĚV